|  Inloggen
Auteurs
Minimaliseren

Ondernemerschap    

oog jikki
Meer omzet door meer onderscheid Jikkie Has
 
oog ingrid van gentBouwen aan je onderneming
 
 oog silviaMarketing &acquisitie
 
Puur ondernemen
  
Ondernemingsplannen
 
Registeraccountant 
  
   
Vrouw!
 
 

oog Nicoline van dijkDress for Succes
 
oog YuraOndernemende moeders
Yura Boerma
 
oog Bertine Slimmer Werken
 
Persoonlijk leiderschap
  
"Peptalk voor vrouwen"
  
Méér Powervrouw
     
 
Vrouw & ondernemerschap:
 
 

 

Columns

Verdien meer met een webwinkel door klantgerichte klantenservice
Geplaatst door Tram Tran op 10-12-2009 13:34:33

Advies van webondernemer Juan Ettema. Voor Daretoo schrijft Juan een aantal artikelen met praktische tips over het runnen van een webwinkel. 

1. Telefoonnummer
Klanten bellen omdat ze een vraag hebben over de website of een product. Dus vermeld contactgegevens op de homepage. Een telefoonnummer geeft vertrouwen. Een telefoonnummer zegt eigenlijk ‘wij zijn open en u kunt gewoon bij ons binnen komen’. Diverse klanten bellen mij op omdat concurrenten geen telefoonnummer vermelden. Winst voor mij.

2. Jip-en-Janneke-taal
Veel webshops vermelden alléén hun algemene voorwaarden op de website. Vaak een onvriendelijk juridisch document. Leg de algemene voorwaarden uit in Jip-en-Janneke-taal. De webshop komt hierdoor vriendelijker en ‘menselijker’ over. Klanten doen zaken met mensen, niet met webshops.

3. Communiceer anders
De klant staat centraal. Dus help de klant met zijn probleem. Durf anders te communiceren. Hierdoor val je op en word je gewaardeerd door klanten. Onlangs vroeg een klant naar een artikel dat op dat moment niet voorradig was. Ik verwees hem door naar een concurrent. Een maand later was het artikel weer in voorraad. Ik liet hem dat weten via e-mail. Een dag later bestelde hij het betreffende product.

4. Informeer tijdig, wees eerlijk en transparant
Klanten hebben een probleem of een vraag. Men wil graag nú een antwoord. Laat klanten niet te lang in het ongewisse. Informeer klanten op tijd in het geval dat er een fout is gemaakt of als een artikel niet op tijd kan worden geleverd. Ik had per ongeluk een verkeerd artikel geleverd. De klant informeerde mij hierover. Ik reageerde direct. Ik gaf de fout toe en e-mailde dat ik per direct het juiste artikel zou opsturen. Een paar maanden later deed deze klant een herhaalbestelling.

Nog meer tips? lees de rest van dit artikel op  Daretoo.
Eind deze maand komt zijn tweede artikel.

 

print




  Reacties

Geen reacties.
     
Uw naam
Titel
Reactie
CAPTCHA image
Voer de code in
Meld je aan
Praktische Tips! Adviezen! Nieuwsbrieven! Aantrekkelijke aanbiedingen! Wil je ze ook?

Registreer je nu kosteloos en vrijblijvend.  

Registreer  
Bloggers
Minimaliseren
oog trudie
Netwerkmarketeer
 
Ideële ondernemer
  
Tekstschrijver & Italië kenner